Nenechte si ujít mimořádnou nabídku zákroků za zvýhodněnou cenu. Snížené ceny platí po dobu letních prázdnin, akce končí 31.8.2023.

 

VÝPLŇ RTŮ

Akční cena: 5 000,- Kč

Aplikací kyseliny hyaluronové do rtů dokážeme zvětšit objem rtů, zvýraznit jejich konturu, případně odstranit asymetrii. Pracujeme se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, kterou aplikujeme pomocí několika drobných vpichů do rtu. Rty před zákrokem znecitlivíme anestetickou mastí.

Výsledkem ošetření jsou krásné, plné, hydratované rty.

Po ošetření je potřeba rty chladit, abychom zabránili vzniku otoku.

Více si o aplikaci výplní můžete přešíst na naší webové stránce: https://lekarskaestetika.cz/osetreni/esteticka-medicina/vyplne/

 

ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ

Akční cena: 7 000,- Kč

Mokré skvrny na oblečení v podpaží známe v létě asi všichni. Pro ty, kteří chtějí zůstat v suchu nabízíme odstranění pocení pod pažemi pomocí botulotoxinu. Účinek ošetření je 80-100%.

Botulotoxin aplikujeme pomocí drobných mikro-vpichů do podpaží. Precujeme v lokálním znecitlivění anestetickou mastí. Účinek se dostaví přibližně za 3-5 dní od aplikace. Výsledný efekt přetrvává přibližně 6-12 měsíců.

Více informací o botulotoxinu najdete na této stránce: https://lekarskaestetika.cz/osetreni/esteticka-medicina/Botulotoxin/

 

HLOUBKOVÁ HYDRATACE PLETI

Akční cena: 4 000,- Kč / 2 ml

Pro zlepšení celkové kvality pleti je potřeba doplnit hydrataci a aktivní látky do hlubších vrstev kůže. Hloubkovou hydrataci pleti provádíme pomocí drobných mikro-vpichů. Ošetřujeme celou plochu obličeje, případně krk a dekolt.

Zákrokem obnovíme hydrataci pleti, která získá pevnost, pružnost a zdravý, svěží vzhled.

Také toto ošetření probíhá v lokální anestezii.

Hloubkovou hydrataci pleti jsme podrobněji popsali na jiném místě webu: https://lekarskaestetika.cz/osetreni/pece-o-plet/hydratace-pleti-kyselina-hyaluronova/

 

Výše uvedené akční ceny platí pouze do 31.8.2023.

Pro objednání nás kontaktujte na tel. čísle: 731 516 469.

 

Přejeme Vám krásné léto.

 

 

 

 

Dp Dermaceuticals