Hydratace pleti: Kyselina hyaluronová

Popis zákroku

O ošetření

K tomu, aby byla pleť obličeje, krku, dekoltu nebo kůže na hřbetech rukou hydratována hloubkově, je potřeba aplikovat přípravky na bázi kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev kůže.

Kyselina hyaluronová se v těle přirozeně vyskytuje v lidském těle, je základní složkou kožní struktury, její schopnost vázat na sebe vodu zajišťuje hydrataci a pružnost pleti.

Aplikace

Výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové k injekci pod kůži aplikujeme pomocí drobných mikro-vpichů do rtů, obličeje, dekoltu a krku. Ošetření provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí.

Výsledný efekt

Přípravek revitalizuje kůži, hloubkově ji hydratuje, navrací pružnost a zdravý vzhled. První účinky hydratace jsou viditelné ihned. Postupným navazováním vody na aplikovanou kyselinu hyaluronovou se výsledný efekt dostaví přibližně po měsíci a přetrvává 6 – 12 měsíců podle místa aplikace.

Doporučení po ošetření

Po zákroku je dobré ošetřená místa chladit chladícími polštářky. Celá oblast může být po aplikaci mírně zčervenalá a citlivá. Po jednom dni nepříjemné pocity vymizí. 2 – 3 dny po ošetření nedoporučujeme návštěvu suny, solária ani intenzivní sportování.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení