Hydratace pleti: Kyselina hyaluronová

Popis zákroku

O ošetření

K tomu, aby byla pleť obličeje, krku, dekoltu nebo kůže na hřbetech rukou pružná a vypadala zdravě a svěže, je potřeba ji hloubkově hydratovat. Pro zlepšení celkové kvality pleti nestačí správný pitný režim ani používání kvalitních hydratačních krémů. Aktivní látky je potřeba dostat i do hlubších vrstev kůže. Injekční aplikací zasíťované kyseliny hyaluronové obnovíme hydrataci pleti, zlepší se její pružnost a pevnost, dojde k reviatlizaci pleti.

Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně, je základní složkou kožní struktury, její schopnost vázat na sebe vodu zajišťuje pleti hydrataci a pružnost. S přibývajícím věkem kyselina hyaluronová z těla ubývá. Pokožka tak ztrácí elasticitu a objem.

Aplikace

Výplňový materiál na bázi zasíťované kyseliny hyaluronové k injekci pod kůži aplikujeme pomocí drobných mikro-vpichů do rtů, obličeje, dekoltu a krku. Ošetřit je možní také hřbety rukou. Ošetření provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí.

Výsledný efekt

Přípravek revitalizuje kůži, hloubkově ji hydratuje, navrací pružnost a zdravý vzhled. První účinky hydratace jsou viditelné ihned po zákroku. Efekt nastupuje pozvolna postupným navazováním vody na aplikovanou kyselinu hyaluronovou. Výsledek ošetření se dostaví přibližně po měsíci a přetrvává 6 – 12 měsíců.

Doporučení po ošetření

Po zákroku je dobré ošetřená místa chladit chladícími polštářky. Celá oblast může být po aplikaci mírně zčervenalá a citlivá. Po jednom dni nepříjemné pocity vymizí. 2 – 3 dny po ošetření nedoporučujeme návštěvu suny, solária ani intenzivní sportování.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení