Výplně

Popis zákroku

O zákroku

Omlazení pleti, odstranění vrásek, doplnění chybějícího objemu, anebo i korekce určitých asymetrií – to vše dokážeme aplikací výplňového materiálu na bázi kyseliny hyaluronové!!

Aplikace výplní je vhodná ke korekci jemných i hlubokých vrásek a některých jizev. Vhodným výplňovým materiálem je možné také tvarovat lícní kosti, hranu čelistí, bradu, nos, případně vyřešit určité asymetrie v obličeji. Velký zájem je o zvětšení a tvarování rtů, je možné také pouze zvýrazněnit konturu rtů. Takto ošetřené rty jsou hydratované, hladké, krásně konturované. S velmi dobrými výsledky dokážeme pomocí výplně v našem estetickém centru také odstranit kruhy pod očima. Výsledný efekt je v případě aplikce výplně vždy okamžitě viditelný.

Před ošetřením na naší klinice vždy provádíme konzultaci s lékařem. Lékař doporučí konkrétní oblast aplikace, rozhodne o množství aplikované výplně a stanoví také cenu za ošetření, která závisí na množství aplikované výplně. Ve většině případů je možné provést ihned po konzultaci také aplikaci.

Všechna ošetření provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí. Po zákroku je vhodné ošetřenou oblast chladit přikládáním chladících gelových polštářků. Sníží se tak případný otok. V místě vpichu se může vytvořit modřina, která po čase sama zmizí.

Po aplikaci výplně nevznikají žádná fyzická omezení, doporučujeme pouze vyhnout se po dobu 2 – 3 dnů intenzivnímu sportování, saunování a soláriu.

Výslený efekt ošetření přetrvává 6 – 12 měsíců dle typu výplně a dalších individuálních faktorů, které vstřebávání výplně ovlivňují.

Pracujeme pouze s kvalitní zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která má spoustu výhod oproti běžné, nezasíťované kyselině. Zasíťovaná kys. hyaluronová má mnohem delší účinek, výsledný efekt přetrvává déle a je odolná vůči teplu a volným radikálům.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení