O nás

Náš tým

MUDr. Ivana Kundrátová

MDDr. Hana Čajková

Martina Puzoňová

Vítáme Vás na stránkách Lékařské Estetiky Frýdlant nad Ostravicí

Zbavte se vrásek! Kyselina hyaluronová, dermální nitě nebo botulotoxin? Svěřte se do rukou těm nejlepším. Rádi Vám poradíme s výběrem ošetření, které je pro Vás optimální. Lékařská Estetika je nestátní zdravotnické zařízení, specializující se na plastické operace víček a estetické zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Všechny tyto výkony provádějí plně erudované a zkušené lékařky s licencí České lékařské komory a řadou certifikací v oboru lékařské estetiky pod odborným vedením MUDr. Michaely Husté. 

Náplní naší práce jsou základní i vysoce specializovaná ošetření obličeje, krku a dekoltu. Často se jedná o kombinované techniky - lifting dermálními nitěmi, doplněný o výplně hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou, odstranění mimických vrásek botulotoxinem a plošnou hydrataci kůže přístrojem vital injector. Od roku 2017 je na českém trhu nový revoluční přípravek Belkyra, jehož aplikace je ideálním řešením pro pacienty s větším množstvím nahromaděného tuku v oblasti podbradku. Naše centrum má jako jediné na severní Moravě oprávnění tento jedinečný preparát svým pacientům aplikovat. Nabídku jsme v roce 2018 rozšířili o Microblading PhiBrows, vláskování obočí a v roce 2019 o permanentní make-up očí a rtů PhiContour. Dokonalých rtů dosáhnete kombinovaným zákrokem PhiLips + aplikace výplně na bázi kys. hyaluronové. Naprostou novinkou roku 2020 je možnost formování postavy pomocí CoolSculptingu - unikátní technologie, která pracuje na principu kryolipolýzy.  

Z chirurgických výkonů se zaměřujeme především na plastické operace víček a odstranění kožních výrůstků – fibromy, bradavice, znaménka, hemangiomy. 

Všechny tyto lékařské techniky jsou podpořeny příjemným a elegantním prostředím s nevtíravým stereo ozvučením celého prostoru, který je plně klimatizován a jede na plné obrátky i v letních měsících. Našim krédem je spokojenost, serióznost a dokonalá péče o klienta. 

Na jarní měsíce pro vás pravidelně připravujeme speciální nabídku vybraných zákroků za zvýhodněné ceny. Originálním dárkem pro vaše blízké může být dárkový poukaz, který vám vystavíme na jakoukoliv částku.