O nás

Náš tým

MUDr. Michaela Hustá

Vedoucí lékař
Operatér - estetický chirurg
MD Codes trenér spol. Allergan

MUDr. Eva Jarošová

Specializace na okuloplastické zákroky

MUDr. Ivana Kundrátová

Specializace na okuloplastické zákroky

MDDr. Hana Čajková

Specializace na aplikaci výplňových materiálů a botulotoxinu

Mgr. Aneta Rusinová

Vedoucí sestra
Asistence u chirurgických výkonů
PhiAcademy Artist - specializace na permanentní make-up (PhiBrows, PhiLips, PhiLiner)
CoolSculpting specialista

Andrea Sližová

CoolSculpting Project Manager

Ing. Petra Ningerová

PR Manager + marketing

Martina Puzoňová

Zdravotní sestra
Asistence u chirurgických výkonů
Skin Quality Artist - specializace chem. peeling

Vítáme Vás na stránkách Lékařské Estetiky Frýdlant nad Ostravicí

Zbavte se vrásek! Kyselina hyaluronová, dermální nitě nebo botulotoxin? Svěřte se do rukou těm nejlepším. Rádi Vám poradíme s výběrem ošetření, které je pro Vás optimální. Lékařská Estetika je nestátní zdravotnické zařízení, specializující se na plastické operace víček a estetické zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Všechny tyto výkony provádějí plně erudované a zkušené lékařky s licencí České lékařské komory a řadou certifikací v oboru lékařské estetiky pod odborným vedením MUDr. Michaely Husté. 

Náplní naší práce jsou základní i vysoce specializovaná ošetření obličeje, krku a dekoltu. Často se jedná o kombinované techniky - lifting dermálními nitěmi, doplněný o výplně hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou, odstranění mimických vrásek botulotoxinem a plošnou hydrataci kůže přístrojem vital injector. Od roku 2017 je na českém trhu nový revoluční přípravek Belkyra, jehož aplikace je ideálním řešením pro pacienty s větším množstvím nahromaděného tuku v oblasti podbradku. Naše centrum má jako jediné na severní Moravě oprávnění tento jedinečný preparát svým pacientům aplikovat. Nabídku jsme v roce 2018 rozšířili o Microblading PhiBrows, vláskování obočí a v roce 2019 o permanentní make-up očí a rtů PhiContour. Dokonalých rtů dosáhnete kombinovaným zákrokem PhiLips + aplikace výplně na bázi kys. hyaluronové. Naprostou novinkou roku 2020 je možnost formování postavy pomocí CoolSculptingu - unikátní technologie, která pracuje na principu kryolipolýzy.  

Z chirurgických výkonů se zaměřujeme především na plastické operace víček a odstranění kožních výrůstků – fibromy, bradavice, znaménka, hemangiomy. 

Všechny tyto lékařské techniky jsou podpořeny příjemným a elegantním prostředím s nevtíravým stereo ozvučením celého prostoru, který je plně klimatizován a jede na plné obrátky i v letních měsících. Našim krédem je spokojenost, serióznost a dokonalá péče o klienta. 

Na jarní měsíce pro vás pravidelně připravujeme speciální nabídku vybraných zákroků za zvýhodněné ceny. Originálním dárkem pro vaše blízké může být dárkový poukaz, který vám vystavíme na jakoukoliv částku.