O nás

Náš tým

MUDr. Ivana Kundrátová

MDDr. Hana Čajková

Vítáme Vás na stránkách Lékařské Estetiky Frýdlant nad Ostravicí

Zbavte se vrásek! Kyselina hyaluronová, dermální nitě nebo botulotoxin? Svěřte se do rukou těm nejlepším. Poradíme vám s výběrem nejvhodnější metody. Lékařská Estetika je nestátní zdravotnické zařízení, specializující se na plastické operace víček a estetické zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Všechny tyto výkony provádějí plně erudované a zkušené lékařky s licencí České lékařské komory a řadou certifikací v oboru lékařské estetiky pod odborným vedením MUDr. Michaely Husté. 

Náplní naší práce jsou základní i vysoce specializovaná ošetření obličeje, krku a dekoltu. Často se jedná o kombinované techniky - lifting dermálními nitěmi, doplněný o výplně hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou, odstranění mimických vrásek botulotoxinem a plošnou hydrataci kůže přístrojem vital injector. Od roku 2017 je na českém trhu nový revoluční přípravek Belkyra, jehož aplikace je ideálním řešením pro pacienty s větším množstvím nahromaděného tuku v oblasti podbradku. Naše centrum má jako jediné na severní Moravě oprávnění tento jedinečný reparát svým pacientům aplikovat. Nabídku jsme v roce 2018 rozšířili o Microblading PhiBrows, vláskování obočí a v roce 2019 o permanentní make-up očí a rtů PhiContour. 

Z chirurgických výkonů se zaměřujeme především na plastické operace víček a odstranění kožních výrůstků – fibromy, bradavice, znaménka, hemangiomy. 

Všechny tyto lékařské techniky jsou podpořeny příjemným a elegantním prostředím s nevtíravým stereo ozvučením celého prostoru, který je plně klimatizován a jede na plné obrátky i v letních měsících. Patříme k centrům estetické medicíny, jejichž krédem je spokojenost, serióznost a dokonalá péče o klienta. 

Na jarní měsíce pro vás pravidelně připravujeme speciální nabídku vybraných zákroků za zvýhodněné ceny. Originálním dárkem pro vaše blízké může být dárkový poukaz, který vám vystavíme na jakoukoliv částku.