CoolSculpting

Popis zákroku

O zákroku

CoolSculpting je unikátní přístroj na formování problémových partií, který pracuje na principu kryolipolýzy, tedy rychlém zchlazení tukové tkáně.

Jako jediná estetická ambulance v ČR se můžeme pochlubit nejnovějším typem CoolSculpting přístroje. Největší předností této metody formování problémových partií je účinnost a bezpečnost, ty jsou u tohoto originálního přístroje zaručeny.

Jak přístroj funguje

Tukové buňky jsou velmi citlivé na chlad. Aplikací speciální hlavice na požadované místo s nahromaděným tukem se chlazením za určitých přesně definovaných podmínek přemění tuk na krystaly. Krystaly jsou pak naprosto přirozeně lymfatickým systémem vyloučeny z těla. Na ošetřeném místě se tuk nemůže opakovaně ukládat. Jedná se tedy o trvalý účinek ošetření. V neposlední řadě je potřeba zmínit, že ošetření je neinvazivní, tedy bez nutnosti použít skalpel a bezbolestné. Po zákroku se můžete vrátit do běžného života ( jít do práce, zacvičit si nebo třeba jít do kina).

Video vysvětlení 1 (ENG)

Video vysvětlení 2 (ENG)

Celý proces je považován za ukončený po 3 měsících od ošetření. Tato doba je nezbytně nutná pro přirozené vyloučení tukových buněk přeměněných v krystaly. Stejně tak je doba potřebná také pro vyrovnání se s přebytkem kůže způsobeným úbytkem objemu.

CoolSculpting je vhodný k ošetření těchto oblastí: podbradek, paže, okolí podprsenky, břicho, záda, pod hýžděmi, boky, stehna, nad koleny.

Jak probíhá ošetření

První návštěva v našem estetické centru je věnována konzultaci s naší coolsculpting specialistkou, která je zcela ZDARMA. Jedná se velice důležitou část, bez které se nelze k ošetření objednat. Během konzultace se dozvíte, je-li pro Vás zákrok vhodný, jak probíhá, jakou cenu zaplatíte a další informace nezbytné k úspěšnému provedení ošetření.

Samotné ošetření proběhne na další návštěvě. Proces CoolSculptingu trvá 30 – 45 min podle druhu ošetřované partie těla. Pokud se jedná o párovou oblast ( paže, boky, stehna, …), je potřeba počítat s dvojnásobnou délkou ošetření. Po odpojení přístroje následuje nezbytná 2-minutová masáž. Celkově při této návštěvě u nás strávíte 60-90 min.

Pokud po 3 měsících od zákroku ještě není klient s výsledným stavem ošetřené partie/ií spokojený, je možné celý proces CoolSculptingu zopakovat. Vše záleží na původním množství tuku, individuální reakci organismu a konkrétní představě klienta o výsledku.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení