Neinvazivní odstranění tuku

Popis zákroku

O zákroku Belkyra

Belkyra, kyselina deoxycholová, je obchodní název přípravku, který je na českém trhu používán od roku 2017. Aplikovat jej můžou pouze proškolení lékaři ve vybraných lékařských ambulancích.

Tuk nahromaděný v obasti podbradku trápí poměrně velké procento populace. Tento problém nemusí souviset s celkovou nadváhou klienta, často se jedná o genetickou dispozici, tuk je nahromaděn v jedné problémové oblasti. V naší estetické ambulanci nabízíme 2 možnosti řešení:

1. Odstranění nahromaděného tuku pomocí moderního přístroje CoolSculpting, který pracuje na principu kryolipolýzy. Ošetření tímto jedinečným přístrojem je velmi efektivní, bezpečné a bezbolestné. Po zákroku se může klient ihned vrátit do běžného života. Více si o přístroji CoolSculpting můžete přečíst zde. V ceníku najdete kompletní ceny ošetření.

2. Druhou možností, jak vyřešit problém s nahromaděným tukem v oblasti podbradku, je injekční aplikace kyseliny deoxycholové, tedy přípravku Belkyra. Aplikuje se pomocí několika vpichů do problémové oblasti. Účinná látka tukovou tkáň rozpustí a ta je následně vyloučena z těla. Narušení tukových buněk je proces nevratný, tuk už se v dané oblasti nemůže znovu ukládat. Ošetření přípravkem Belkyra je tady trvalé.

Revoluční přípravek BELKYRA je doporučen pacientům s větším množstvím nahromaděného tuku v oblasti podbradku. K dosažení požadovaného výsledku jsou zapotřebí 2 – 4 aplikace. Naše lékařka MUDr. Michaela Hustá byla první českou lékařkou, která Belkyru po jejím uvedení na trh v r. 2017 v ČR aplikovala a naše pracoviště ve Frýdlantu nad Ostravicí má jako jediné na severní Moravě certifikované oprávnění tento výjimečný přípravek aplikovat.

Před každým zákrokem provedeným v Lékařské Estetice je nutná konzultace. Během ní vám lékař doporučí optimální řešení vašeho problému, vysvětlí průběh zákroku, sdělí potřebná doporučení a odpoví na konkrétní dotazy.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení