Neinvazivní odstranění tuku

Popis zákroku

   .Tuk nahromaděný v obasti podbradku trápí poměrně velké procento populace. Tento problém nemusí souviset s celkovou nadváhou klienta, často se jedná o genetickou dispozici, tuk je nahromaděn v jedné problémové oblasti. V naší estetické ambulanci nabízíme 2 možnosti řešení:

1. Odstranění nahromaděného tuku pomocí moderního přístroje CoolSculpting, který pracuje na principu kryolipolýzy. Ošetření tímto jedinečným přístrojem je velmi efektivní, bezpečné a bezbolestné. Výsledný efekt je trvalý, na ošetřeném místě se již nová tuková tkáň nevytvoří. Pokud klient dobře reaguje na ošetření, je možné aplikaci CoolSculptingu opakovat pro zvýšení dosaženého efektu.

Po zákroku se může klient ihned vrátit do běžného života. Více si o přístroji CoolSculpting můžete přečíst zde. V ceníku najdete kompletní ceny ošetření.

2. Druhou možností, jak vyřešit problém s nahromaděným tukem v oblasti podbradku, je injekční aplikace kyseliny deoxycholové.

Kyselina deoxycholová, je chemický název přípravku, který je na českém trhu používán od roku 2017. Aplikovat jej můžou pouze proškolení lékaři ve vybraných lékařských ambulancích. Aplikuje se pomocí několika vpichů do problémové oblasti. Účinná látka tukovou tkáň rozpustí a ta je následně vyloučena z těla. Narušení tukových buněk je proces nevratný, tuk už se v dané oblasti nemůže znovu ukládat. Ošetření přípravkem Belkyra je tady trvalé.

Výše uvedený revoluční přípravek je doporučen pacientům s větším množstvím nahromaděného tuku v oblasti podbradku. K dosažení požadovaného výsledku jsou zapotřebí 2 – 4 aplikace. Naše lékařka MUDr. Michaela Vasilčo Hustá byla první českou lékařkou, která přípravek po jeho uvedení na trh v r. 2017 v ČR aplikovala a naše pracoviště ve Frýdlantu nad Ostravicí mělo jako jediné na severní Moravě certifikované oprávnění tento výjimečný přípravek aplikovat.

3. Nově nabízíme kombinované ošetření: LIPOSUKCE podbradku + APTOS niťový lifting podbradku

Před každým zákrokem, který provádíme v LE CLINIC, je nutná konzultace s lékařem nebo certifikovaným specialistou. Během konzultace  lékař doporučí optimální řešení Vašeho problému, vysvětlí průběh zákroku, sdělí potřebná doporučení a odpoví na konkrétní dotazy.

K objednání, prosím, použijte naše tel. číslo: 731 516 469.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení