Unikátní přístroj pro formování problémových partií CoolSculpting

CoolSculpting je unikátní přístroj na formování problémových partií, který pracuje na principu kryolipolýzy, tedy rychlém zchlazení tukové tkáně. Jako jediná estetická ambulance v ČR se můžeme pochlubit nejnovějším typem CoolSculpting přístroje. Největší předností této metody formování problémových partií je účinnost a bezpečnost, ty jsou u tohoto originálního přístroje zaručeny.

Patentovaná technologie

Technologie CoolSculpting je vyvinuta vědci z Harvardu a je certifikována úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (USA – FDA)

Neinvazivní ošetření

Trvalé odstranění tukových buněk z problematických partií těla bez použití skalpelu. Po zákroku se klient vrací do běžného denního režimu.

100% bezpečné

Díky speciálním čidlům se v případě sebemenšího problému přeruší proces chlazení, nehrozí tak žádné nebezpečí.

Popis zákroku

O přístroji

Kryolipolýzu, tedy zmrazení tuku, vynalezli vědci z Harvardské univerzity. Po své certifikaci Federálním úřadem pro kontrolu léčiv v USA a po obdržení evropského certifikátu CE se rychle rozšířila do Evropy i do celého světa. CoolSculpting pracuje na principu kryolipolýzy. Tukové buňky jsou díky zcela nové technologii přeměněny na krystaly a z těla postupně vyloučeny lymfatickým systémem. Na ošetřeném místě se tak už nemůže tuk opakovaně ukládat, jedná se tedy o efekt trvalý. CoolSculpting pomáhá tvarovat problémové partie, s nimiž často nepomůže cvičení ani dieta.

Největší předností CoolSculptingu je účinnost a bezpečnost ošetření, které je bezbolestné a není po něm potřeba žádná rekonvalescence – bezprostředně poté se pacient může vrátit do práce či na schůzky. Ošetření je zaměřeno pouze na tuk. Nijak tedy nepostihuje žádné jiné tkáně, orgány ani nervy. Pacient je při něm navíc chráněn speciální gelovou membránou a chytrým nastavením přístroje CoolSculpting® před omrzlinami i jakýmkoliv jiným ohrožením. Od svého uvedení na trh bylo ve světě provedeno už přes 8 miliónů ošetření.

Individuální konzultace

Před prvním ošetřením je nutná individuální konzultace. Během konzultace se klient dozví, jestli je pro něj ošetření vhodné, vysvětlíme celý proces ošetření, odpovíme na všechny dotazy. Úvodní konzultace je zdarma.

Ošetření

Na další návštěvě proběhne samotné ošetření. Proces CoolSculptingu trvá 30 – 45 min podle druhu ošetřované partie těla. Pokud se jedná o párovou oblast ( paže, boky, stehna, …), je potřeba počítat s dvojnásobnou délkou ošetření. Po odpojení přístroje následuje nezbytná 2-minutová masáž. Celkově při této návštěvě u nás klient 60-90 min. Po zákroku není nutná žádná rekonvalescence, je možné se může naplno vrátit do běžného denního programu.

Nástup účinku

Viditelný efekt nenastává bezprostředně po ošetření, nastupuje pozvolna v průběhu následujících týdnů, výsledného efektu je dosaženo po třech měsících. Proč právě po třech měsících? Ošetření je specificky vyvinuto a testováno tak, aby tělu nezpůsobilo žádnou větší zátěž – období tří měsíců je pro přirozený a bezproblémový nástup výsledků nejideálnější.

 Pro koho je coolsculpting vhodný

Tento typ ošetření doporučujeme osobám, které trápí „tukové polštáře“ a cvičením ani dietami se doposud nepodařilo tento tuk odstranit. CoolSculpting ve vhodný k ošetření tuku v podbradku, na zádech, břiše, vnitřních stehnech, bocích, a na pažích. Ošetření patří mezi zákroky formující postavu, tzv. „body contouring“.

Jak funguje coolsculpting?

* zdroj YouTube – kanál Crutchfield

Co je to coolsculpting?

* zdroj YouTube – kanál CoolSculpting

Coolsculpting vs. LPG

* zdroj YouTube – kanál CoolSculpting

Před / Po

Reference

“ Děkuji Lékařské Estetice za úžasný přístup. Krásně se tam o mě starali… ☕🙂 Bylo to velice příjemné a bezbolestné. 👍 Nejprve jsem byla trošičku v napětí a nevěděla, co mě čeká, ale pak jsem zjistila, že se opravdu není čeho bát, a dokonce jsem si i zdřímla…😂🤪Už se těším na výsledek .“

Brigita Chlopčíková

45 let, Ostrava

Na klinice jsem podstoupila ošetření vnitřních stehen a jsem nadšená. Již po prvním ošetření se stehna vzájemně nedotýkají. Navíc je zákrok bezbolestný. Určitě se chystám ještě podstoupit ošetření podbradku, který mne trápí již od mládí.

Andrea

44 let, Ostrava

Vyzkoušela jsem CoolSculpting na klinice lékařské estetiky ve Frýdlantě nad Ostravicí a jsem moc spokojená,úžasný výsledek bez řezání,bez bolesti.Krásné prostředí a velmi milé sestřičky. Všem co váhají vřele doporučuji.

Anonymní

Praha

Nejčastější dotazy

Jaká je cena ošetření?

Za ošetření jedné oblasti u nás zaplatíte od 13.000 do 15.000,- Kč. V případě, že se rozhodnete pro ošetření více oblastí, nabízíme cenově zvýhodněné balíčky. Vše však společně naplánujeme na konzultaci, bez které není možné začít s formováním těla. Tato konzultace je plně ZDARMA!

Jak dlouho ošetření trvá?

Délka ošetření se u jednotlivých partií liší. Pokud se jedná o párovou oblast, např. boky, paže, je potřeba počítat s 2 x delši dobou ošetření. Přibližně můžete počítat s min. hodinovým zákrokem

Jak poznám, jestli je pro mně CoolSculpting vhodný?

Každému ošetření v našem estetickém centru předchází konzultace. Jinak tomu není ani v případě CoolSculptingu. První návštěva u nás je vždy věnována podrobné konzultaci, na kterou je potřeba se předem objednat.

Platí se u vás konzultace?

NE. Konzultace je úplně ZADARMO, dokonce Vám k ni rádi nabídneme také naši výbornou kávu :).

Je ošetření bezpečné? Nemůžou vzniknout omrzliny?

CoolScuplting je certifikovaný, moderní a naprosto bezpečný přístroj. Ošetření je zaměřeno pouze na tuk. Nijak nepostihuje žádné jiné tkáně, orgány ani nervy. Pacient je při něm navíc chráněn speciální gelovou membránou a chytrým nastavením přístroje CoolSculpting® před omrzlinami i jakýmkoliv jiným ohrožením.V případě sebemenšího problému a díky kontrolním čidlům okamžitě přeruší chlazení.

Je ošetření vhodné také pro muže?

Rozhodně ANO! Mezi nejčastější ošetřované partie u můžu patří PODBRADEK, BŘICHO a BOKY. 

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení