Plazmaterapie

Popis zákroku

O zákroku

Jedná se o naprosto bezpečný zákrok, během kterého pracujeme s vlastní odstředěnou krví pacienta. Erudovaná sestra provede odběr 4ml krve do speciální zkumavky, kterou poté vloží do centrifugy. Po odstředění krve zůstanou červené a bílé krvinky ve spodní části zkumavky a jsou separačním gelem odděleny od plazmy v horní části zkumavky, která je obohacena o krevní destičky a růstové faktory ( A-PRP plazma).

Během jedné návštěvy ošetříme plazmaterapí obličej, krk i dekolt.

A-PRP plazma: – autologní plazma zvyšuje produkci kolagenu – zlepšuje pružnost, tón a tloušťku pokožky – podporuje tvorbu kmenových buněk – vytváří efekt většího objemu
Plazmaterapii doporučujeme klientům: – s unavenou, dehydratovanou pletí – pletí s jemnými vráskami – s tmavými skvrnami pod očima – s pletí poškozenou po akné – s aknózní pletí (plazma má protizánětlivý účinek)
Plazmateraipe není vhodná: – pokud trpíte nedostatkem krevních destiček – pokud trpíte poruchou autoimunitního systému – po léčbě onkologického onemocnění – při neléčené poruše štítné žlázy

Příprava na zákrok

Před zákrokem je důležité zvýšit příjem tekutin!

Výsledky

Výsledkem terapie je sjednocená, omlazená a rozjasněná pleť. Účinek terapie se dostaví za 2 – 3 týdny po zákroku.

Pro viditelný efekt je nutné opakovat Plazmaterpii celkem 3x vždy po 3-4 týdnech. Po této startovací kůře doporučujeme opakovat za 6 měsíců.

 

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení