Chemický peeling

Popis zákroku

O zákroku

Chemický peeling je velmi účinnou metodou pro zmírnění projevů stárnutí. Nabízí nové řešení obnovy a omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Chemický peeling pleť hloubkově restrukturalizuje a rozjasní.

Ošetření pleti chemickým peelingem je možné pouze ve zdravotnických zařízeních, provádět toto ošetření může pouze odborně proškolený personál pod dohledem lékaře.

Vhodné pro pleť

– unavenou, povadlou, s projevy stárnutí
– aknózní
– nejdenotnou, s pigmentovými skvrnami
– s jizvami

Úvodní konzultace

V naší estetické ambulanci provádíme před prvním ošetření úvodní konzultaci. Během úvodního rozhovoru zhodnotíme stav a typ pleti, zjistíme konkrétní požadavky a představy klienta a vysvětlíme princip fungování chemického peelingu. Na základě konzultace vybereme vhodný typ ošetření. K ošetření dochází ihned po konzultaci.

Délka Vaší návštěvy závisí na tom, jsetli bude pleť ošetřena chemickým peelingem s kyselinou, anebo bez kyseliny. Obvykle u nás stráví klient 40 minut.

Typy chemického peelingu

Pracujeme se třemi typy peelingu. Dva z nich obsahují kyselinu glykolovou; třetí typ je slabší, určený citlivější pleti. 

Ošetření chemickým peelingem s kyselinou glykolovou:
– očištění a odmaštění pleti
– nanesení chemického peelingu, který necháme působit přesně stanovenou dobu
– neutralizace
– nanesení zklidňujícího krému

Ošetření chemickým peelingem bez kyseliny:
– očištění a odmaštění pleti
– nanesení chemického peelingu
– odchod domů, kde si klientka sama peeling smyje po 12ti hodinách působení
– nanesení zklidňujícího krému, který od nás klient dostane

Výsledek

Výsledky zákroku jsou individuální, v některých případech jsou viditelné už po 1 ošetření. Pro dlouhodobý efekt ale vždy doporučujeme absolvovat minimálně 3 ošetření v doporučeném intervalu. Interval ošetření chemickým peelingem je individuální, vždy se rozhodujeme podle typu pleti klienta a dalších faktorů. Ošetření navrací pokožce hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení.

Rekonvalescence

Po ošetření chemickým peelingem je nutné chránit pleť před slunečním zářením, nedoporučujeme proto toto ošetření v letních měsících. Ideálním obdobím je podzim a zima právě z důvodu sníženého množství slunečního záření. I tak je potřeba používat na pleť ošetřenou chemickým peelingem krémy s ochranným faktorem.

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení