Biostimulace pleti

1. kolagenová biostimulační kombinovaná výplň KARISMA

 • kominace kyseliny hyaluronové a kolagenu
 • aplikujeme jehlou nebo kanylou do povrchových vrstev kůže
 • obnovuje pružnost a pevnost pokožky
 • kolagen obsažený v přípravku je identický s lidským kolagenem, není živočišného původu, urychluje regeneraci tkání a nezpůsobuje alergické reakce

KARISMA přirozeně omlazuje pokožku, obnovuje její pevnost a pružnost. Přípravek doporučujeme k ošetření zralé pleti.

Aplikací odstraníme důsledky stárnutí pleti – jemné vrásky, obnovíme pružnost, zvýrazníme kontury obličeje a doplníme ztracený objem.

Aplikace KARISMY je obzvláště vhodná k plošnému ošetření povadé kůže krku.

Ošetření KARISMOU není vhodné:

 • u pacientů s cukrovkou
 • při výskytu aktivní infekce v ošetřované oblasti
 • při aktivním autoimunitním onemocnění
 • pro těhotné a kojící ženy

2. biostimulátor pro obnovu a ochranu pleti NUCLEOFILL

 • jedná se o biostimulační gel, který se aplikuje jehlou nebo kanylou do povrchových vrstev kůže
 • obsahuje vysoce čištěné polynukleotidy přírodního původu
 • doporučujeme pro zralou pleť – regeneruje povislou a dehydratovanou pokožku
 • poskytuje dlouhodobý efekt

Aplikací NUCLOFILLU do povrchových vrstev kůže se spustí regenerační proces v buňkách, dojde k produkci vlastního kolagenu, který je v těle běžně v mládí, ale v průběhu let jeho produkce klesá.

Výsledkem ošetření je vypnutá, hydratovaná, jemná pleť.

Zákrok je také prevencí proti stárnutí, NUCLEOFILL pomáhá pleti zadržovat vodu, zlepšuje pružnost a přirozené vypnutí pokožky.

Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme absolvovat sérii 2-4 ošetření ve stanoveném intervalu.

3. biostimulační koktejl RADIESSE

K hydrataci, biorevitalizaci a celkovému omlazení tváře, krku, dekoltu i hřbetů rukou Vám nabízíme parádní „koktejl“.

K ošetření použijeme 8ml „koktejlu“, jehož součástí je Radiesse (kalcium hydroxyapatit), Hyalift 75 Pro (čistá stabilizovaná kyselina hyaluronová), lidokain a fyziologický roztok.

Aplikací výplně Radiesse dojde k okamžité hydrataci pleti, zlepšení kontury pleti, zpevnění a vypnutí kontur. Radiesse navíc podpoří tvorbu kolagenu v kůži. Přibližně po 4 týdnech od aplikace se v kůži začne tvořit vlastní kolagen, tvorba kolagenu pokračuje 12 měsíců.

Výsledný efekt přetrvává 12 – 24 měsíců.

Aplikace: ošetření provádíme v lokálním znecitlivění anestetickou mastí. Výplň aplikujeme kanylovou technikou do střední vrstvy kůže. Zákrok trvá přibližně 40 min.

Doporučení po ošetření

U všech 3 typů biostimulace doporučujeme bezprostředně po zákroku ošetřená místa chladit chladícími polštářky. Ihned po ošetření může být kůže červená, citlivá a mírně oteklá. Není nutná žádná rekonvalescence. Po jednom dni nepříjemné pocity vymizí. 2 – 3 dny po ošetření nedoporučujeme návštěvu suny, solária ani intenzivní sportování.

 

Konzultace

Před každým zákrokem v LE CLINIC provádíme konzultace. Lékařka klientce / klientovi doporučí optimální ošetření dle aktuálního stavu a typu pleti, tak aby byl výsledek maximální.

V rámci konzultace provádíme lékařskou diagnostiku pleti na přístroji OBSERV 520x, který umožňuje pohled i do hlubších vrstev kůže. Díky tomuto super modernímu přístroji dokážeme přesně diagnostikovat a lokalizovat jemné vrásky, zóny atrofické a mastné kůže, pigmentace, rozšířené žilky, ale také např. odhalit asymetrie a ztrátu objemu v obličeji.

Na základě získaných informací navrhne lékař cílený léčebný postup a při pravidelných kontrolách na přístroji OBSERV 520x sledujeme a vizualizujeme efekt léčby. 

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení