Lash Filler

Popis zákroku

O zákroku

Ošetření a prodloužení řas technikou LASH FILLER je velmi oblíbená u klientek, které mají rády přirozený vzhled. Nejvíce je Lash Filler žádaný v letních měsících, v době dovolených, koupání, cestování. Pro ženy, které chtějí vypadat upraveně po celý den, je prodloužení řas technikou Lash Filler ideálním řešením.

Lash Filler je moderní, revoluční péče o přirozené řasy. Během ošetření jsou Vaše přirozené řasy vyživeny, nabarveny a natočeny tak, že vypadají jako po použití řasenky. Zvýrazněním celé délky řas a jejich natočením směrem vzhůru působí řasy mnohem delším, ale přirozeným dojmem. Výživa prostupuje řasou, ukládá se v ní, vyživuje cibulku a působí na růst řasy. Ošetření dodá Vašim řasám dlouhotrvající tvar, elasticitu, hedvábný a zdravý vzhled.

Během ošetření řas technikou Lash Filler jsou používány přípravky, které byly testovány a schváleny italskou klinikou estetické medicíny v Miláně. Jsou velmi jemné, šetrné a přitom účinné.

Jak dlouho vydrží efekt prodloužení?

Výsledný efekt přetrvává 6-8 týdnů.

Pro koho je ošetření vhodné?

– jsou-li Vaše řasy příliš rovné, či povislé
– řasy rostou neuspořádaně, kříží se
– máte-li řasy příliš jemné, světlé, nevýrazné

Jak dlouho ošetření trvá?

Ošetření Lash Filler trvá přibližně 90 min. Celý proces ošetření řas doporučujeme opakovat po 2 měsících. Po 2-3 aplikacích budou i Vaše přírodní řasy podstatně kvalitnější, zdravější a díky „svalové paměti“ budou i nové, ještě neošetřené řasy zatočeny směrem vzhůru.

Cena

Za ošetření řas Lash Filler zaplatíte v Lékařské Estetice 1.300,- Kč.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení