Drobné chirurgické zákroky

Popis zákroku

V LE CLINIC nabízíme klientům odstranění znamének a různých kožních výrůstků dvěma způsoby:

1) Přístrojem Plazma PLEXR – viz. stránka: https://lekarskaestetika.cz/osetreni/esteticka-medicina/plazma-plexr/ na jiném místě našeho webu

2) Chirurgicky, skalpelem
Chirurgicky odstraňujeme pouze výrůstky a znaménka v obličeji a dekoltu. Po odstranění znaménka chirurgicky je potřeba ránu zašít.

V LE CLINIC se zaměřujeme zejména na zákroky v obličeji, nejsme na šití ran na těle vybaveni. Pokud máte znaménko v obličeji nebo v dekoltu, je možné použít šití, které je jemné, používáme jej při plastické operaci očních víček. Na tělo je potřeba hrubší šití, které na klinice nemáme. 

Před odstraněním znamének doporučujeme klientům konzultaci u dermatologa, který odstranění schválí, případně, u rizikových znamének, požádá o histologický rozbor. Rizikové znaménko odstraníme a pošleme na histologii.

Zákrok provádíme v lokální anestezii.

Pro chirurgické odstranění kožních výrůstků a znamének je optimální doba na podzim a v zimních měsících, kdy je méně slunečních dní a nehrozí riziko vzniku pigmentových skvrn. I tak je potřeba chránit ošetřené místo před sluncem dlouhodobě krémy s vysokým ochranným faktorem.

 

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení