VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

Ošetření výplní na bázi kyseliny hyaluronové je vhodné ke korekci jemných i hlubokých vrásek některých jizev. Vhodným výplňovým materiálem je možné tvarovat lícní kosti, hranu čelistí, bradu, případně vyřešit určité asymetrie v obličeji. Velký zájem je o zvětšení a tvarování rtů, je možné také pouze zvýrazněnit konturu rtů. Takto ošetřené rty jsou hydratované, hladké, krásně konturované. S velmi dobrými výsledky dokážeme pomocí výplně v našem estetickém centru také odstranit kruhy pod očima. Další indikací je eliminování vkleslých jizviček po akné. Výsledný efekt je v případě aplikce výplně vždy okamžitě viditelný.

Před aplikací výplně vždy v našem centru provádíme konzultaci s lékařem. Lékař dpopručí konkrétní oblast aplikace, rozhodne o množství aplikované výplně a stanoví také cenu za ošetření, která závisí na množství aplikované výplně. Ve většině případů je možné provést ihned po konzultaci také aplikaci výplně. Výjimkou je odstravnění kruhů pod očima, které je časově náročné, proto tento zákrok provádíme během další návštěvy.

Všechna ošetření provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí. Po zákroku je vhodné ošetřenou oblast chladit přikládáním chladících gelových polštářků. Snížíte tak případný otok. V místě vpichu se může vytvořit modřina, která po čase sama zmizí. Po aplikaci výplně nevznikají žádná fyzická omezení, je možné se vrátit do běžného denního režimu.

Výslený efekt ošetření přetrvává 6 - 12 měsíců dle typu výplně a dalších individuálních faktorů.

Pracujeme pouze s kvalitní zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která má spoustu výhod oproti běžné, nezasíťované kyselině. Zasíťovaná kys. hyaluronová má mnohem delší účinek, výsledný efekt přetrvává déle a je odolná vůči teplu a volným radikálům.

Fotografie před / po aplikaci výplní najdete ve fotogalerii na našem webu.