MICROBLADING + SHADING PHIBROWS ACADEMY

Naše estetická ambulance je certifikovaným pracovištěm pro PHIBROWS MICROBLADING and SHADING ACADEMY, která je nejpreštižnější akademií na světě.

Obočí je velmi důležitou součástí obličeje. Pryč je doba, kdy si ženy malovaly místo obočí jen tenkou linku. Současný trend je jednoznačný - výrazné a dokonale upravené obočí.

Microblading, tedy vláskování obočí, je moderní ruční technika tetování obočí, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se tetuje speciálním perem s mikrojehličkami. Do pokožky se do hloubky 1 mm vkládá minerální pigment. Obočí se netetuje plošně, vykreslují se jednotlivé chloupky. Tím je dosaženo přirozeného a naprosto realistického vzhledu obočí, který ještě podtrhne tzv. Shading - stínování.

Microblading doporučujeme, máte-li obočí nevýrazné, prořídlé, asymetrické nebo nevhodného tvaru.

Microblading není vhodný pro ženy s mastnou, pórovitou a hrubou pletí. Ošetření není možné provést, pokud je v kůži ještě stále viditelná kresba po původním tetování obočí.

Tento estetický zákrok provádí certifikovaná perioperační sestra ve sterilním prostředí operačního sálu našeho estetického centra. Tím je zaručena bezpečnost celého zákroku. Zákrok trvá přibližně 2 hodiny.

Po 4 - 5ti týdnech je potřeba prvést dokorekci, která je součástí ceny za microblading. Výsledný efekt přetrvává 12 - 18 měsíců. Životnost microbladingu výrazně zkracuje kouření, opalování, mastná pleť, nadměrné pocení v oblasti obličeje a rychlý metabolismus u mladých žen.