CHEMICKÝ PEELING

AKCE: 3+1 ošetření ZDARMA.   

Původní cena za 4 ošetření - 6000,- Kč / Akční cena za 4 ošetření - 4500,- Kč 

 

Chemický peeling je novinkou v nabídce Lékařské Estetiky. Je možné jej aplikovat pouze ve zdravotnických zařízeních, provádí jej odborný perzonál pod dohledem lékaře. V naší estetické ambulanci máme odborně vyškolený personál, který po nezbytné úvodní konzultaci správně zvolí konkrétní typ a intenzitu chemického peelingu, který aplikuje na Vaši pleť.

Tento zákrok je velmi účinnou metodou pro zmírnění projevů stárnutí. Nabízí nové řešení obnovy a omlazení pokožky obličeje, krku, rukou.

Chemický peeling je vhodný také k ošetření aknózní pleti a pleti s pigmentovými skvrnami nebo jizvami. 

Chemický peeling pleť hloubkově restrukturalizuje, dodává objem a jas. Ošetření navrací pokožce hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení.

Výsledky zákroku jsou viditelné už po 1 ošetření. Pro dlouhodobý efekt ale vždy doporučujeme absolvovat minimálně 3 ošetření v doporučeném intetrvalu. Interval ošetření chemickým peelingem je individuální, vždy se rozhodujeme podle typu pleti klienta a dalších faktorů.

Po ošetření chemickým peelingem je nutné chránit pleť před slunečním zářením, nedoporučujeme proto toto ošetření v letních měsících. Ideálním obdobím je podzim a zima právě z důvodu sníženého množství slunečního záření.

Pokud se rozhodnete pro tento typ ošetření pleti, kontaktujte nás na tel. čísle: 731 516 469 a objednejte se k úvodní konzultaci, která je obvykle spojena s 1. aplikací chemického peelingu.