Hydratace pleti: Radiesse

Popis zákroku

O ošetření

K tomu, aby byla pleť obličeje, krku, dekoltu nebo kůže na hřbetech rukou vyživena a hydratována hloubkově, je potřeba aplikovat účinné přípravky do hlubších vrstev kůže.

Účinná látka

Připravili jsme pro vás parádní „koktejl“, který slouží k hydrataci, biorevitalizaci a celkovému omlazení tváře, krku, dekoltu i hřbetů rukou. K ošetření použijeme 8ml „koktejlu“, jehož součástí je Radiesse (kalcium hydroxyapatit), Hyalift 75 Pro (čistá stabilizovaná kyselina hyaluronová), lidokain a fyziologický roztok.

Aplikace

Před zákrokem natřeme ošetřovanou oblast anestetickým krémem. Výplň aplikujeme kanylovou technikou do střední vrstvy kůže. Zákrok trvá přibližně 40 min.

Výsledný efekt

Aplikací výplně Radiesse dojde k okamžité hydrataci pleti, zlepšení kontury pleti, zpevnění a vypnutí kontur. Radiesse navíc podpoří tvorbu kolagenu v kůži. Přibližně po 4 týdnech od aplikace se v kůži začne tvořit vlastní kolagen, tvorba kolagenu pokračuje 12 měsíců. Výsledný efekt přetrvává 12 – 24 měsíců.

Doporučení po ošetření

Po zákroku je dobré ošetřená místa chladit chladícími polštářky. Bezprostředně po ošetření může být kůže červená, citlivá a mírně oteklá. Není nutná žádná rekonvalescence. Po jednom dni nepříjemné pocity vymizí. 2 – 3 dny po ošetření nedoporučujeme návštěvu suny, solária ani intenzivní sportování.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení