PhiBrows Microblading a Shading

Popis zákroku

O zákroku

Microblading neboli vláskování obočí je moderní technika tetování obočí, díky které bude mít vaše obočí krásný a plný tvar. Shading obočí jemně vystínuje a doladí. Přirozený vzhled je tedy u této metody 100% zaručen. Dokonale upravené obočí zvýrazní tvář, správný tvar podtrhne vaši osobnost. Naštěstí už je pryč doba, kdy si ženy malovaly místo obočí jen tenkou černou linku. Současný trend je zcela opačný – výrazné a přitom zcela přirozené obočí.

Pro koho je vhodný

Věnujete každé ráno drahocenný čas i nervy úpravě vašeho nevýrazného obočí? Během dne se chodíte před zrcadlo kontrolovat, jestli jste zvolili správný odstín a jestli vám moc neujela ruka? Tak právě k tomu je profesionální a trvalá úprava obočí dobrá. Zbaví vás nervů i obav a celkem vám ušetří hodiny před zrcadlem.
Vláskování obočí (microblading) doporučujeme těm z vás, kteří máte obočí nevýrazné, prořídlé, asymetrické nebo nevhodně tvarované.

Naopak vláskování obočí není vhodné pro ženy s příliš mastnou, pórovitou a hrubou pletí. Zá-roveň ošetření není možné provést, pokud je v kůži ještě stále viditelná kresba po původním tetování obočí.

Výhody

Při microbladingu se obočí tetuje speciálním perem s mikrojehličkami, do pokožky se do hloubky 1 mm vkládá minerální pigment. Obočí se tak na rozdíl od jiných metod netetuje plošně, ručně se vykreslují jednotlivé chloupky neboli vlásky = vláskování. Tím je dosaženo při-rozeného a naprosto realistického vzhledu obočí, který nakonec ještě podtrhne tzv. shading = stínování obočí.

Jak microblading probíhá

Vláskování obočí je estetický zákrok, který provádí certifikovaná perioperační sestra ve sterilním a zároveň velmi příjemném prostředí. Tím je zaručena bezpečnost a profesionalita celého zá-kroku. Ošetření microblading se shadingem trvá dohromady přibližně 2 hodiny.

Příprava

Stačí se na microblading objednat a přijít, nic víc k získání dokonalého obočí nepotřebujete.

Rekonvalescence

Pár dní po zákroku bude vaše obočí velmi výrazné a mohou se z něj odlupovat stroupky, proto doporučujeme pravidelně promazávat. Po 4–5 týdnech je potřeba provést korekci, která je součástí ceny. Výsledný efekt vláskování se dostaví do 14 dní od korekce a přetrvává 12–18 měsíců. Životnost microbladingu výrazně zkracuje kouření, opalování, mastná pleť, nadměrné pocení v oblasti obličeje a rychlý metabolismus u mladých žen.

Před / Po

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení