Lékařská Estetika

Konzultace před zákrokem

Kvalitní konzultace před každým zákrokem je na našem pracovišti základem. MUDr. Michaela Hustá je velmi kreativní, vše podrobně vysvětlí a připraví na to, co Vás čeká během ošetření i po něm. Případně, jak se na zákrok připravit. Typické pro naši paní doktorku jsou různobarevné konturovací tužky, kterými na kůži klientů zakresluje průběh cév, nervů, nebezpečné oblasti a své záměry. Nezbytnou informací pro klienta je také částka, kterou bude zákrok stát.

V naší estetické ambulanci je zcela běžné také sestavení podrobného plánu jednotlivých zákroků, které jsou klientovi doporučeny. Zákroky jsou pak postupně s potřebným časovým odstupem prováděny tak, aby se závěrečným výsledkem byl spokojen klient i lékař. 

V případě jednodušších zákroků je možné provést konzultaci společně se zákrokem, v jednom dni. Pokud se jedná o složitější zákrok ( plastická operace očních víček, odstranění tuku z podbradku Belkyrou, odstranění kruhů pod očima), je nutné kozultaci provést zvlášť. Klient je ihned po konzultaci objednán k zákroku.