VÁNOČNÍ DÁREK

VÁNOČNÍ DÁREK

Přemýšlíte o tom, jaký vánoční dárek by udělal radost Vaší mamince, sestře, dceři nebo kamarádce? Anebo chcete sama sobě udělat o Vánocích radost? 

Mame pro Vás tip!! V našem estetickém centru ve Frýdlantu nad Ostravicí můžete koupit přípravky kvalitní němecné kosmetiky BABOR. Za zmínku v tomto předvánočním období určitě stojí svátečně ozdobený Adventní kalendář BABOR a luxuně zabalená sada 2 produktů řady HSR -  HSR Lifting set. 

Adventní kalendář BABOR je velmi oblíbeným produktem každý rok. Najdete v něm 24 ampulí obsahujících intenzivní séra. Ampule jsou v kalendáři kombinovány vždy po 2 - 3 kusech od každého typu séra tak, abyste měli možnost vyzkoušet účinnost každého z nich. Sérum si nanesete na obličej a dekolt večer před spaním, ráno bude Vaše pleť odpočatá, zregenerována, hydratována - výsledek uvidíte a ucítíte sama. 

HSR Lifting set obsahuje 50 ml HSR liftujícího krému a 15 ml HSR očního krému. Produktová řada HSR Lifting  je luxusní péče o pleť proti vráskám vhodná pro všechny typy pleti. Působí proti ztrátě objemu a elesticity pleti, zpomaluje metabolismus pleti. Sada těchto dvou produktů je cenově zvýhodněna.