Jarní akce 2021

Jarní akce 2021

Určitě už netrpělivě očekáváte naši každoroční jarní nabídku zvýhodněných zákroků. Tentokrát jsme pro vás vybrali ošetření, která patří mezi nejžádanější po celý rok. 

Zvýhodněné ceny vybraných zákroků platí pouze od 1.3.2021 do 31.5.2021!

1. Aplikace botulotoxinu, SLEVA 20%

Aplikace botulotoxinu je velmi žádaným zákrokem v průběhu celého roku, ovšem před nástupem letního, slunečného počasí je o botulotoxin zájem největší. Pokud chcete zamezit prohlubování vrásek mhouřením očí před sluníčkem, je aplikace botulotoxinu pro vás právě aktuální.

2. Modelace rtů, 1 ml kyseliny hyaluronové, akční cena 5.000,- Kč

Chcete mít krásné, hydratované, "šťavnaté" rty po celý den? Modelací rtů výplní na bázi kyseliny hyaluronové dokážeme korigovat asymetrii, zvýraznit konturu rtů i zvětšit jejich objem. 

3. Korekce nosoretních rýh, 1 ml kyseliny hyaluronové, akční cena 5.000,- Kč

Nosoretní rýhy nejsou jen vrásky od smíchu. Jejich prohlubování je způsobeno poklesem tváří, úbytkem tukové vrstvy v obličeji, snížením elasticity pleti. Aplikací výplní na bázi kyseliny hyaluronové si umíme s prohlubováním nosoretních rýh poradit. 

4. Chemický peeling, akce 2+1 (3. ošetření ZDARMA), cena 3.000,- Kč

Chemický peeling je velmi účinnou metodou pro zmírnění projevů stárnutí. Touto technikou dokážeme obnovit a omladit pleť obličeje, krku, dekoltu a také kůži na hřbetech rukou.

Objednat se můžete na tel. čísle: +420 731 516 469 nebo e-mailem na adrese: objednavky@lekarskaestetika.cz