V LE CLINIC nabízíme nově ošetření pleti moderní hybridní dermální výplní HArmonyCa®.

S přibývajícím věkem ztrácí pokožka hydrataci a pružnost. V obličeji ubývá podkožního tuku a zpomaluje se obnova buněk. Kyselina hyaluronová a kolagen, které se v lidském těle vyskytují přirozeně, postupně ubývají. Výsledkem je povadlá, unavená a často nejednotná pleť.

Používáním speciálních drahých krémů ani příjmem velkého množství tekutin pleti dostatečnou hydrataci nedoplníme. Účinné látky je potřeba aplikovat do hlubších vrstev kůže. Pro omlazení a oživení pleti je potřeba doplnit zejména dvě důležité látky – kyselinu hyaluronovou a kolagen.

HArmonyCa® = zasíťovaná kyselina hyaluronová HA + hydroxyapatit vápenatý CaHA

HArmonyCa® je tedy hybridní dermální výplň, která dvojím účinkem zlepšuje strukturu pleti:

– kyselina hyaluronová poskytuje okamžitý lifting pleti

– hydroxyapatit vápenatý zajistí dlouhotrvající a přetrvávající liftingový účinek, který je způsoben obnovením tvorby kolagenu

Výplň aplikujeme pomocí kanyly do míst, kde je potřeba obnovit elasticitu pleti a doplnit objem. Liftující efekt je díky kyselině hyaluronové okamžitě viditelný, stimulace  tvorby kolagenu je dlouhodobá.

Výsledek aplikace přetrvává přibližně 18 měsíců.

Ošetření je vhodné i pro mladší klienty jako prevence před stárnutím pleti. Ale zejména pro ženy, jejichž pleť již jeví první známy stárnutí.

Na tel. čísle: 731 516 469 Vám rádi poradíme a objednáme Vás ke konzultaci a ošetření.

 

HArmoniCa