V LE CLINIC nabízíme nově ošetření pleti moderní hybridní dernální výplní HArmonyCa®.

S přibývajícím věkem ztrácí pokožka hydrataci a pružnost. V obličeji ubývá podkožního tuku a zpomaluje se obnova buněk. Kyselina hyaluronová a kolagen, které se v lidském těle vyskytují přirozeně, postupně ubývají. Výsledkem je povadlá, unavená a často nejednotná pleť.

Používáním speciálních drahých krémů ani příjmem velkého množství tekutin pleti dostatečnou hydrataci nedoplníme. Účinné látky je potřeba aplikovat do hlubších vrstev kůže. Pro omlazení a oživení pleti je potřeba doplnit zejména dvě důležité látky – kyselinu hyaluronovou a kolagen.

HArmonyCa® = zasíťovaná kyselina hyaluronová HA + hydroxyapatit vápenatý CaHA

HArmonyCa je tedy hybridní dermální výplň, která dvojím účinkem zlepšuje strukturu pleti:

– kyselina hyaluronová poskytuje okamžitý lifting pleti

– hydroxyapatit vápenatý zajistí dlouhotrvající a přetrvávající liftingový účinek, který je způsoben obnovením tvorby kolagenu

Výplň aplikujeme pomocí kanyly do míst, kde je potřeba obnovit elasticitu pleti. Liftující efekt je díky kyselině hyaluronové okamžitě viditelný, stimulace  tvorby kolagenu je dlouhodobá.

Výsledek aplikace přetrvává přibližně 18 měsíců.

Ošetření je vhodné i pro mladší klienty jako prevence před stárnutím pleti. Ale zejména pro ženy, jejichž pleť již jeví první známy stárnutí.

Na tel. čísle: 731 516 469 Vám rádi poradíme a objednáme Vás ke konzultaci a ošetření.

 

HArmoniCa