1) REGENERACE PLETI PO LÉTĚ ☀️

18 000 Kč / 12 000 Kč (Sleva platí pouze do 30.9.2022!)

V létě dostává naše pleť pořádně zabrat vlivem mnoha faktorů. Nesvědčí nám zejména intenzivní sluneční záření, pocení, ani časté koupání. Abychom si pleť udrželi v co nejlepší formě, je (nejen) přes léto extrémně důležitá její hloubková hydratace.

Nabízíme Vám hloubkovou hydrataci pleti 8 ml koktejlu, který obsahuje Radiesse (kalcium hydroxyapatit, stimuluje tvorbu kolagenu) + Hyalift 75 Pro (čistá stabilizovaná kyselina hyaluronová zajistí hydrataci a vypnutí pleti), lidokain a fyziologický roztok.

Díky tomuto koktejlu dojde k hydrataci, biorevitalizaci, obnovení kontur a celkovému omlazení pleti (tvář, krk, dekolt, hřbety rukou).

2) NASTARTUJTE IMUNITU PŘED PODZIMEM 🍊🍋 

1 200 Kč / 990 Kč

Infuzní terapie vitamínem C je moderní a velmi efektivní způsob, jak bojovat s únavou, fyzickým přetížením, různými infekcemi a dalšími zdravotními problémy. Terapii doporučujeme i jako prevenci před podzimními virózami. Vitamín C je významný antioxidant, který je nezbytný k udržení tělesného zdraví, posiluje imunitní systém, působí preventivně proti ateroskleróze, astmatu, zánětlivým onemocněním pokožky, pomáhá u psychických poruch a další. Pouze infuzní terapií je možné docílit vyšší koncentrace vitamínu C v krvi.

3) ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK PRO KRÁSNOU POSTAVU 😍

Chcete se udržet ve formě i na podzim? Rozhodla jste se zbavit tuku v problémových partiích, zformovat postavu? Pak je balíček Body contouring právě pro Vás. Balíček kombinuje ošetření přístrojem CoolSculpting a speciální masážní techniku Maderoterapii.

Balíček obsahuje 1 x ošetření přístrojem CoolSculpting (2 aplikátory) + 5 x Maderoterapii

30 250,- Kč / 20 000,- Kč

Zvýhodněné ceny jsou platné pouze do 30.9.2022

Pro objednání, nebo dotazy prosím volejte na +420 731 516 469, případně použijte jednoduchý objednávkový formulář níže.

Objednávkový formulář

GDPR potvrzení